Zamów on-line lub zadzwoń: +48 692-723-237

Koszyk

Kosmetyki ze złotem – tajemnica młodości – kosmetyki ze złotem monojonowym

Kosmetyki ze złotem to coraz chętniej kupowane produkty do pielęgnacji skóry, które gwarantują nam piękny, promienny i młody wygląd. Szlachetny dotyk złota to coś, co warto zafundować swojej skórze – złoto monojonowe z pewnością wpłynie na poprawę jej kondycji, a co za tym idzie – na nasze samopoczucie. Krem ze złotem to drogocenny kosmetyk do twarzy, który nasza cera z pewnością pokocha i podziękuje nam pięknym wyglądem – warto zatem zafundować jej taki luksus.

Złoto monojonowe – ciesz się piękną, zregenerowaną cerą

Skóra najefektywniej regeneruje się w nocy. Magię tego odrodzenia i odnowy zawdzięczamy hormonom, które zaczynają pracę wieczorem, stymulują podziały komórkowe, produkcję białek i oczyszczanie komórek z toksyn oraz odnowę kolagenu. Warto zatem wesprzeć skórę w tej naturalnej odnowie i sięgnąć po kosmetyki ze złotem, które spotęgują jej regenerację. Krem ze złotem monojonowym pod oczy i do twarzy stworzony został, aby działać nocą dla pięknej i młodszej skóry każdego dnia. Systematyczne stosowanie kremu zawierającego złoto monojonowe pozwoli nam cieszyć się widocznymi efektami już po krótkim czasie.

Krem ze złotem – sprawdź, jakie efekty możesz uzyskać

Złoto monojonowe, będące podstawowym składnikiem kosmetyków, wpływa doskonale na poprawę kondycji i wygląd skóry dojrzałej. Dzięki swoim właściwościom stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu spłyca zmarszczki już istniejące i chroni przed powstaniem nowych. Odżywiona skóra odzyskuje blask, jest zagęszczona, ujędrniona i nawilżona. Przeznaczenie: profilaktyka antystarzeniowa skóra dojrzała z widocznymi oznakami starzenia skóra sucha i odwodniona cera naczyniowa skóra wymagająca silnego odżywienia, suplementacji i mineralizacji Sprawdź, jakie efekty możesz uzyskać, jeśli do swojej codziennej pielęgnacji skóry twarzy włączysz kosmetyki ze złotem monojonowym!