Zamów on-line lub zadzwoń: +48 692-723-237

Koszyk

Kosmetyki krzemowe – perła wśród chemicznych produktów kosmetycznych

Ilość telewizyjnych reklam, “rewolucyjnych” produktów i cudownych środków kosmetycznych może przyprawić o zawrót głowy, są ich po prostu setki, jeżeli nie tysiące. Jak wybrać te, które naprawdę działają i pomogą nam zadbać o naszą urodę? Spośród konkurencji z pewnością wybijają się (i wciąż zyskują na popularności) kosmetyki krzemowe. Sekretem, który sprawia, że krem krzemowy i balsam krzemowy są całkowicie unikalne jest ich skład. Dowiedz się, jak wygląda:

Krem krzemowy – co warto o nim wiedzieć?

Na półce “kosmetyki krzemowe” znajdziemy takie produkty jak krem krzemowy i balsam krzemowy. Monojonowy krzem i bor organiczny są składnikami aktywnymi o właściwościach regenerujących, łagodzących i nawilżających. Minerały te odgrywają niezwykle ważną rolę w procesach odbudowy kolagenu i produkcji elastyny. Krzem jest budulcem tkanek miękkich, błon śluzowych , odpowiada za elastyczność i młodość komórek. Substancje aktywne wspomagają wiązanie wody w naskórku i usuwanie substancji toksycznych z komórek, stymulując ich odnowę.

Balsam krzemowy – przeznaczenie

kosmetyki krzemowe są dedykowane szczególnie dla osób:

• o skórze normalnej i mieszanej
• odwodnionej
• szorstkiej,matowej
• skórze problematycznej (łuszczyca, atopowa,naczyniowa)
• skórze palacza

Jeżeli uważasz, że kosmetyki krzemowe są odpowiedzią na Twoje potrzeby, zapraszamy do wypróbowania balsamów krzemowych i kremów krzemowych. Zaufaj mocy krzemu! Przekonaj się, dlaczego produkty krzemowe zyskują tak olbrzymią popularność!