Zamów on-line lub zadzwoń: +48 692-723-237

Koszyk

Postaw na sprawdzoną pielęgnację! Kosmetyki Silor+B, cenne witaminy, srebro koloidalne do picia i nie tylko!

Dobre samopoczucie każdej z nas zależy od wielu czynników. Bez wątpienia pragnienie zdrowia, zachowanie równowagi między ciałem i duszą oraz piękna uroda, to nasze priorytety. Z myślą o tych dążeniach, przygotowaliśmy specjalną kategorię produktów. Znajdziesz w niej tak cenne dla wielu aspektów organizmu srebro koloidalne do picia, kosmetyki skrywające bogactwo naturalnych składników i pierwiastków, witaminy będącą idealnym uzupełnieniem diety, czy przygotowane z najwyższą dbałością – mydła naturalne. Sklep ze sprawdzonymi suplementami i urodowymi preparatami najwyżej jakości, masz przed sobą nieprzypadkowo. Sprawdźmy, co znajdziesz w kategorii „Uroda”!

Co skrywają „szlachetne kosmetyki” i mydła naturalne? Sklep z tajemnicami piękna

Ideały urody od zawsze zmieniały się na przestrzeni wieków. Niezależnie jednak od przyjętych kanonów piękna, zawsze zwracano na zdrową i gładką skórę, mocne włosy, zadbane paznokcie. To również cera wolna od niedoskonałości oraz przeświadczenie, że w swoim ciele czujemy się najlepiej! Te aspekty to podstawa codzienności każdej z nas, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dobraliśmy nasze produkty w specjalny sposób. Uznajemy, że zdrowa i przede wszystkim skuteczna pielęgnacja, czerpie z natury, opiera się na bezpiecznych składnikach oraz służy wielu potrzebom. Linię kosmetyków Silor+B z krzemem monojonowym przygotowano z myślą o odżywieniu skóry w ten cenny pierwiastek, regeneracji i nawilżeniu. Cera zyska ochronny filtr przed czynnikami zewnętrznymi oraz ukojenie podczas walki z niedoskonałościami, a nawet łuszczycą czy atopowym zapaleniem skóry. Co więcej, prezentujemy istną rewolucję w kosmetyce! Preparaty ze srebrem czy złotem do doskonała alternatywa dla popularnych, drogeryjnych kompozycji. Dodatki tych szlachetnych pierwiastków są niezwykle skuteczne w regeneracji i odżywieniu skóry, zdrowej pielęgnacji czy wspomaganiu cery problematycznej. Cała gama produktów składająca się na grupę roślinnych mydeł naturalnych i sklep internetowy, gdzie możesz szybko oraz sprawnie wybrać to, czego potrzebujesz, to nie jedyne nasze zalety!

Cenne witaminy i minerały w służbie urody oraz linia Silor+B

Doskonale wiemy, że pośpiech oraz wiecznie uciekający czas, nie służą przygotowywaniu zbilansowanej diety. Zresztą – nie wszystkie składniki jesteśmy w stanie dostarczyć wraz z pożywieniem! Z pomocą przychodzą nam sprawdzone i pochodzące od najlepszych producentów, suplementy. Witaminy A, B, selen, cynk czy magnez w postaci biochelatów oraz kompletne multiwitaminy, to znakomite koktajle odżywcze. Co więcej, gdy Twoja skóra boryka się z obrzękami lub sińcami, wybierz naturalne maści lecznicze. W połączeniu ze szlachetnymi kosmetykami czy srebrem koloidalnym do picia, dążenie do zdrowia i urody będzie nie tylko skuteczne, lecz również przyjemne oraz bezpieczne.