Zamów on-line lub zadzwoń: +48 692-723-237

Koszyk

Srebro koloidalne – co to jest i w jaki sposób może nam pomóc?

Podobno w starożytności epidemie przeżywali tylko “ludzie z wyższych sfer”, ponieważ jadali srebrnymi sztućcami i pili ze srebrnych kielichów. W tej historii jest garść prawdy. Srebro koloidalne znane również pod nazwą srebro koloidowe lub kolargol, jest surowcem, który używa się przede wszystkim w dermatologii, okulistyce a nawet w stomatologii. Powstaje z połączenia srebra z żelatyną, lub srebra z białkiem. Wykazuje silne właściwości wiruso-, bakterio- i grzybobójcze. Srebro koloidalne posiada również cechy odkażające i dezynfekujące, dlatego np. niektóre narzędzia chirurgiczne są właśnie nim pokryte. W czasie I Wojny Światowej, kiedy nie miano dostępu do antybiotyków, w celu zapobiegania infekcjom, używano także związków srebra. Gdy chcemy zapobiec tworzeniu się blizn czy przyspieszyć gojenie się ran lub zlikwidować zmian trądzikowych, najlepszym rozwiązaniem jest właśnie srebro koloidalne.

Srebro koloidalne na trądzik

Wszyscy chcemy mieć zdrowe, zadbane ciało i piękną skórę, ponieważ chcemy czuć się atrakcyjni nie tylko dla innych, przede wszystkim dla samych siebie. Srebro koloidalne na trądzik jest skutecznym sposobem, o którym warto wiedzieć i który warto wypróbować. Właściwie każdy z nas przechodził przez problemy z cerą w wieku dorastania, spory odsetek osób dorosłych nadal się z tym boryka. Istnieje wiele sposobów na walkę z tą przypadłością. Między innymi można stosować naturalne suplementy z jego zawartością, lub okłady, dzięki którym srebro wchłaniane jest w warstwy skóry, już od pierwszego momentu rozpoczynając walkę z trądzikiem.

Gdzie kupić srebro koloidalne?

Ausi.eu wie jak ważny jest dla Was wygląd skóry, dobre samopoczucie, wie, że na każdym kroku chcecie zadbać o siebie i o swoich bliskich. Gdzie kupić srebro koloidalne? Nasz sklep internetowy jest idealnym miejscem, aby rozpocząć walkę o zdrową skórę. Nasze naturalne suplementy bogate w srebro koloidalne w niedrogi i skuteczny sposób pomogą Tobie z radością otworzyć się na nowy dzień. Nie zwlekaj i wypróbuj Ausi.eu już teraz!