Zamów on-line lub zadzwoń: +48 692-723-237

Koszyk

Mineralizowane sole do kąpieli – terapeutyczny relaks

Twój organizm potrzebuje ukojenia i zdrowotnego odprężenia? Nic tak nie rozluźnia, jak ciepła kąpiel z dodatkiem wspomagających pierwiastków! Wypróbuj sole do kąpieli od Ausi.eu, dzięki którym przyjemność wodnego odpoczynku idzie w parze z odkwaszaniem i odprężeniem zmęczonego ciała. Sól odkwaszająca z magnezem i odczynem zasadowym wspomaga oczyszczanie organizmu oraz utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej, a także rozluźnia napięte i nadwyrężone mięśnie. Jest pomocna przy różnego rodzaju obrzękach, bólach– w tym reumatycznych, czy wynikających z kontuzji sportowych.

Wzbogacona o minerały sól odkwaszająca – podstawa zdrowej kąpieli!

Do codziennych rytuałów kąpielowych, warto dołączyć preparat mający szerokie zastosowanie nie tylko w regeneracji mięśni czy stawów podczas rekonwalescencji pourazowej. Co ważne, sól kąpielowa wspomoże kondycję naszej skóry poprzez złagodzenie stanów zapalnych, trądziku oraz różnego rodzaju obrzęków. Dodatkowo można stosować ją w profilaktyce przeciwbakteryjnej i przeciwgrzybiczej, gdyż jony miedzi wykazują silne działania antyoksydacyjne.

Czy sól kąpielowa może być używana przy różnorodnych schorzeniach?

Jedną z głównych zalet naszego naturalnego preparatu, jest zróżnicowanie wachlarza działań. W celach wspomagających, sól kąpielowa może być używana jednocześnie przez sportowców, jak i osoby o siedzącym trybie życia. Poprzez możliwość sporządzania roztworów o różnym natężeniu, możemy samodzielnie dobierać ich moc. Zaleca się jednak przygotowanie kąpieli z solą odkwaszającą w proporcji 1 kg preparatu na 100 l wody oraz korzystać z niej od 30 do 50 min. Dzięki temu mamy odpowiednią sposobność zaobserwować, jak pozytywny wpływ na regenerację i odprężenie zmęczonego organizmu mogą mieć nasze terapeutyczne sole do kąpieli.