Zamów on-line lub zadzwoń: +48 692-723-237

Koszyk

Regeneracja organizmu to podstawa codziennych zadań. Sprawdź srebro koloidalne do picia i wiele innych!

Mamy wrażenie, że obecny świat dostarcza nam coraz większą gamę wyzwań i misji do wykonania. Żyjemy szybko i efektywnie, jednak takie działania mają swoje konkretne odbicie w jakości naszego funkcjonowania, nie zawsze pozytywne. Poszukując wytchnienia i dążąc do regeneracji, poszukaj wsparcia wśród wartościowych suplementów wzmacniających. Wśród nich znajdziesz srebro koloidalne do picia oraz wiele innych witamin i minerałów, które postawią Cię na nogi!

Ćwiczysz i prowadzisz aktywny tryb życia? Postaw na witaminy dla sportowców i maści na stawy

W zależności od wieku, płci czy poziomu uczestnictwa naszego ciała i umysłu w codziennej pracy oraz obowiązkach, wykazujemy zróżnicowane zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Z myślą o wielu potrzebach, przygotowaliśmy specjalną kategorię, w której zobaczysz różnorodne preparaty przygotowane przez najlepszych, sprawdzonych producentów. Gdy czujesz zmęczenie i znużenie, postaw na dobrej jakości minerały i witaminy. Dla sportowców i osób dbających o ciało, prezentujemy z kolei różnorodne maści na stawy, mięśnie, przeciwbólowe czy chłodzące. Ponadto, marka Pride od wielu lat gromadzi wokół siebie miłośników odżywek proteinowych i koktajli szczególnie przydatnych podczas ćwiczeń na siłowni czy uprawiania joggingu. To również kolagen – tak ważny przy osłabionych narządach ruchu!

Swanson, Ostrovit, Puritan’s Pride. Naturalna maść na stawy oraz probiotyki. Sporo, prawda?

W kategorii związanej z regeneracją organizmu, znajdziesz nie tylko preparaty witaminowe, takie jak multiwitaminy, witaminy C, D, kwasy omega-3, magnez, żelazo czy luteinę. To również wysokiej jakości probiotyki usprawniające działanie układu pokarmowego, płyn krzemowy do regeneracji błony śluzowej jamy ustnej oraz różnorodne kremy czerpiące swą siłę z natury. Przedstawiamy znane i sprawdzone balsamy rozgrzewające, przydatne w walce z obrzękami czy problemami skóry. Wśród produktów i witamin dla sportowców znajdziesz z kolei odkwaszająco-regenerujące sole do kąpieli. Będą przydatne nie tylko dla zapalonych miłośników biegania, lecz również dla osób borykających się z bólem stawów czy skurczami mięśni. Cennym suplementem diety i jednocześnie płynem, dzięki któremu zarówno ciało od wewnątrz, jak i skóra od zewnątrz zyskają wsparcie, jest srebro koloidalne do picia. Ta esencja zdrowia wspomaga prawidłowy rozwój komórek ciała, niszczy bakterie i patogeny, a przy tym wzmacnia odporność! Gdy Twój organizm woła o pomoc, sięgaj po sprawdzone produkty. Pamiętaj, że nie zawsze właściwa dieta i odpoczynek wystarczą, by powrócić do sił!