Zamów on-line lub zadzwoń: +48 692-723-237

Koszyk

Minerały – suplementy, które zawierają to, co niezbędne

Ludzki organizm jest bardzo skomplikowaną “machiną”, która oprócz pożywienia, wody i ruchu potrzebuje także witamin i minerałów. Suplementy, które zawierają wspomniane niezbędne minerały dla organizmu, stają się ostatnimi czasy niezwykle popularne. Dlaczego zaczęliśmy bardziej doceniać ich znaczenie i działanie? Co sprawia, że sięgamy do nich chętniej, niż w przeszłości? Przekonajmy się!

Minerały dla organizmu są tym, czym dla samochodu jest paliwo!

Niestety nasz organizm nie potrafi wytwarzać takich składników, jak minerały. Suplementy i odpowiednia dieta powinny wobec tego stanowić ich bogate źródło. Bez nich nasz organizm nie będzie rozwijał się, działał i bronił w najlepszy możliwy sposób, więcej, ich niedobór może prowadzić do powikłań i schorzeń.

Najważniejszymi minerałami dla organizmu są:

    • Potas, który pomaga odżywiać komórki naszego ciała
    • Sód, który reguluje gospodarkę wodną
    • Magnez, dzięki któremu możemy cieszyć się prawidłową pracą mięśni oraz zwalczać stres
    • Wapń, z którego zbudowane są nasze zęby i kości
    • Fosfor, który wspiera pracę neuronów i jest obecny w niemalże wszystkich komórkach ciała

Minerały – suplementy jako doskonałe uzupełnienie diety

Już na pierwszy rzut oka widać, jak ważne są minerały dla organizmu. Odpowiednia suplementacja pomoże Ci walczyć z ich ewentualnymi niedoborami i brakami. W połączeniu z witaminami i substancjami odżywczymi, które znajdziemy w codziennej diecie, pomogą Ci zachować zdrowie, urodę i dobrą kondycję. Zaglądaj do Ausi.eu i wypatruj nowości – zapraszamy!