Zamów on-line lub zadzwoń: +48 692-723-237

Koszyk

Chlorofil do picia – naprawdę działa!

Fraza “chlorofil” jest prawdopodobnie znana nam wszystkim, od kiedy dowiedzieliśmy się o nim w szkole podstawowej. Jednak czy wiemy równie wiele o środku, jakim jest chlorofil do picia? Jak wiadomo jest on niezbędny roślinom (i niektórym bakteriom) do tego, aby przeprowadzać fotosyntezę, a więc wytwarzać niezbędne do życia cukry. Chlorofil – suplement przeznaczony jest dla ludzi i może mieć naprawdę szeroki i bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Czym charakteryzuje się płynny chlorofil i jak działa? Dowiedz się więcej poniżej!

Chlorofil – suplement o szerokim zastosowaniu

No właśnie, bardzo wiele zielonych roślin, szczególnie warzyw, znanych jest jako zdrowa żywność. Chlorofil – suplement zawiera w sobie odpowiednio przygotowany, w 100% naturalny i rozpuszczalny chlorofil, który wykazuje następujące właściwości:

Bodaj najbardziej znanym działaniem płynnego chlorofilu jest pozytywny wpływ na równowagę zasadowo – kwasową. Krótko mówiąc pomaga nam chronić się przed zakwaszeniem organizmu. Równie ważną zaletą chlorofilu do picia jest wspomaganie oczyszczenia organizmu z wolnych rodników. Wolne rodniki mogą być bardzo groźne dla naszego zdrowia, a w dodatku przyspieszają procesy starzenia się ciała! Warto zwrócić także uwagę na to, że chlorofil – suplement wspiera nasz układ trawienny i pomaga w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Oczywiście nie są to wszystkie zalety tego naturalnego środka, aby poznać je wszystkie, najlepiej jest wypróbować chlorofil do picia osobiście. Zapraszamy!